Yedikuyular Kayak Merkezi Fiyatları 2023-2024 – Ekipman Kiralama Ücreti

Yedikuyular Kayak Merkezi Fiyatları 2023-2024 – Ekipman Kiralama Ücreti

Sevili Seyyahlar bu yazımızda Yedikuyular Kayak Merkezi Fiyatları 2023 – 2024 yılı – Ekipman Kiralama Ücretleri Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Yedikuyular Kayak Merkezi Hakkında Kısa Bilgiler;

Yedikuyular Kayak Merkezi, Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesine bağlı, Ulutaş Mahallesinde yer almaktadır. Yedikuyular Kayak Merkezi, 2018 yıllında ziyarette açılmıştır. Kahramanmaraş’ın ilk kayak merkezidir. 2016 yılında yapımına başlanan Yedikuyular Kayak Merkezi 2018 Ocak ayında mekanik tesisleri ile faaliyete başlamıştır.  Kent merkezine 17 km uzaklıkta bulunan tesis, Türkiye’nin şehir merkezine en yakın kayak merkezlerinden bir tanesidir. Yedikuyular Kayak Merkezi, Kahramanmaraş’ın sırtını dayadığı Ahır Dağı’nın 2050 m yüksekliğindeki bir sırtından başlamaktadır. Yedikuyular Kayak Merkezi Fiyatları 2023 – 2024 ;

    Tesis Kullanım ve Kiralama Fiyatları 2023– 2024    

 

    Kayak Malzemeleri Kiralama  Ücretleri   2022 – 2023  

Yedikuyular Kayak Merkezi, Pistleri, Konaklama İmkanları, Yeme-İçme , Ekipman Kiralama ve Telesiyej İmkanları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ….

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.