Yeniköy Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Arnavutköy/İSTANBUL

Yeniköy Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Arnavutköy/İSTANBUL

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Yeniköy Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Şezlong & Şemsiye Ücretleri? Piknik Yapılacak Yer Var mı? Plaj İmkanları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                                Yeniköy Plajı Nerede?                    

Plaj, İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesi sınırları içerisinde Karaburun Halk Plajının hemen yanında bulunmaktadır.

Sahilinden bahsedecek olursak; İnce kumlu ve İnce Çakıl Taşlı bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile Çocuklu aileler tarafından ilgi görmektedir. Oldukça uzun ve geniş bir kumsalı bulunuyor.

Karaburun Halk Plajına göre imkan olarak daha kısıtlı, Şemsiye & şezlong imkanı yok, Kendi Kamp Sandalyeniz ve Şemsiyenizi getirmelisiniz. Çevrede Konaklamak için Apart otel bulunuyor, Market bulunuyor.

Not: Karadeniz sahili olduğundan dolayı oldukça dalgalı bir yapıya sahiptir. Rüzgarlı havalarda gitmenizi tavsiye etmiyoruz.

                                   Giriş Ücreti                                       

Giriş ÜCRETSİZDİR.

                                 Kamp Yapılır mı?                              

Kamp Yapmak YASAKTIR.

                     Yeniköy Plajı Nasıl Gidilir?                         

Plaj, İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesi sınırları içerisinde Karaburun Halk Plajının hemen yanında bulunmaktadır. Toplu Taşıma ve Şahsi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yeniköy Plajı Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Arnavutköy ilçe merkezinden Mescıd-ı Selam – Karaburun arası hizmet veren 336K hat numaralı otobüse binip Yeniköy Plajına kadar gelebilirsiniz.

Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

                    Yol Tarifi / Google Haritalar                        

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.