Yeşildere Mesire Alanı Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Yeşildere Mesire Alanı Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Yeşildere Mesire Alanı Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saati – Piknik ve Kamp Olanakları hakkında bilgiler vereceğiz.

Yeşildere Mesire Alanı Ankara ilinin Sincan ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Mesire alanı Ankara Ayaş Kara Yolu Üzeri 41. Km de yol kenarında bulunmaktadır.

Burası 2009 yılında hizmete açılmıştır. Ormanlık alan içerisinde yer alan mesire yeri tam bir oksijen deposu konumundadır.  Yeşildere piknik alanında, sevdiklerinizle beraber keyifli ve bol oksijenli bir gün geçirebilirsiniz. Burası su sıkıntısı olmayan, lavabo ve mescit imkânı olan güvenli bir piknik alanıdır. Ailenizle mangal keyiflerinizi burada yapabilirsiniz. Eksik bir malzemeniz olduğunda piknik alanı içinde yer alan marketten temin edebilirsiniz. Burada bolca masa ve oturak da alanda hazır olarak bulunmaktadır.

Yeşildere Mesire Alanında Kamp İmkanı

Bir işletme tarafından idare edilen Yeşildere Mesire Yeri Kamp Alanında, ücretsiz kullanılabilecek tuvalet de bulunmaktadır. Alanda bulunan market, kampçıların ve ziyaretçilerin günlük market ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamaktadır. Mekânın işletmesi, ayrıca güvenlik hizmetini de dikkate almıştır. Etrafı tel örgülerle çevrili alanda yırtıcı hayvan tehdidi ortadan kaldırılmış, mekân ışıklandırılarak geceleri de görüş sağlanmıştır. Herhangi bir probleminizde, girişteki güvenlikten yardım da talep edebilirsiniz.

Yeşildere Mesire Alanı Giriş Ücreti

Yeşildere Mesire Alanı Nerede?

Mesire Alanı Ankara ilinin Sincan ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Mesire alanı Ankara Ayaş Kara Yolu Üzeri 41. Km de yol kenarında bulunmaktadır.

Yeşildere Mesire Alanına Nasıl Gidilir?

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç kullanarak rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi araçlarıyla ulaşım sağlamak isteyenler için Ankara-Ayaş karayolu üzerinde 41. kilometrede yer almaktadır. Konum bilgisi kullanarak rahat şekilde gelebilirler. Toplu taşıma kullanmak isteyenler ise Ankara-Ayaş yolunu kullanan 548-3, 560, 577-3 nolu ilçe otobüsleriyle alana ulaşım sağlayabilir.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.