Zeytinlik Kaplıcası Nerede – Nasıl Gidilir – ARTVİN 2024

Zeytinlik Kaplıcası Nerede – Nasıl Gidilir – ARTVİN 2024

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Zeytinlik Kaplıcası Nerede – Nasıl Gidilir – Artvin’de Bulunan Kaplıca ve İçmeler Hakkında bilgiler vereceğiz.

Zeytinlik Kaplıcası

Kaplıca, Artvin ilinin merkez sınırları içinde yer almaktadır. Artvin merkeze bağlı Zeytinlik köyünde yer almaktadır. Artvin şehir merkezine yaklaşık olarak 5 km mesafededir. İl merkezinin güneyindedir.

Bu Kaplıca genellikle yöre halkı tarafından kullanılmaktadır. Özelikle hafta sonları ve tatil dönemlerinde yoğunluk yaşanmaktadır. Bu sebeple hafta içi gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Buraya gelen kişiler hem ziyaret hem de şifa amacı gütmektedir. Mide ve bağırsak hastalıklarına iyi gelmektedir. Burası kaplıca özelliğinin yanı sıra içmece özelliği de taşımaktadır.

               Zeytinlik Kaplıcası Nerede?                  

Kaplıca, Artvin ilinin merkez sınırları içinde yer almaktadır. Artvin merkeze bağlı kendi ismi ile aynı olan köyde yer almaktadır. Artvin şehir merkezine yaklaşık olarak 5 km mesafededir. İl merkezinin güneyindedir.

                Zeytinlik Kaplıcası’na Nasıl Gidilir?                

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Artvin il merkezinden kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirler.

Hususi araç ile gelmek isteyenler, Artvin il merkezinden tabelaları takip ederek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.