Marangoz Bahçe Cafe Nerede, Nasıl Gidilir, Kahvaltı Fiyatı 2024

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Marangoz Bahçe Cafe Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı Fiyatları ve Salıncak Ücretli mi? Ata binme Ücreti ve Diğer konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Marangoz Bahçe Cafe Nerede, Nasıl Gidilir, Kahvaltı Fiyatı 2024

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Marangoz Bahçe Cafe Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı Fiyatları ve Salıncak Ücretli mi? Ata binme Ücreti ve Diğer konular hakkında bilgiler vereceğiz.

           Marangoz Bahçe Cafe Hakkında Bilgiler           

Kocaeli ilinin Başiskele ilçesine bağlı Yuvacık’ta bulunan bu doğa harikası yer, Sizlere Yuvacık Barajı’nın eşsiz güzellikteki manzarasını sunmaktadır. (Kirazdere Barajı) Yuvacık Barajı’na tepeden hâkim bir noktadan izleme imkânı sunan bu mekân, çayınızı Kahvenizi yudumlarken aynı zamanda doğanın ve yeşilin bin bir tonunu izleme imkanı sunuyor.

            Marangoz Bahçe Cafe’de Neler Var?                   

Marangoz Bahçe Cafe

Marangoz Bahçe Cafe

Yenilenen yeri ve dekorasyonu ile Baraja daha yaklaşan Marangoz Bahçe cafe, sizleri doğa ile başbaşa huzurlu bir ortam sunmaktadır. Peki bu mekanda bizleri neler bekliyor, gelin birlikte inceleyelim.

Doğa ile iç içe olan bu yerde, Kahvaltı yapma, Yemek yeme, Salıncakta Sallanma,  Çay  & Kahve içme, Nargile içme ve Ata binme imkanları bulunuyor.

Adından da Anlaşılacağı gibi ortamda genelde Ahşap malzemeler ağırlıktadır. Ahşaptan oturma alanları, Meşhur Salıncağı, Sobası, Kahvaltısı, Menemeni, Reçelleri, Ahşap otantik dekoru ve Muhteşem manzarası ile sizlere huzurlu bir ortam sunmaktadır.

yuvacık Barajı Manzarasından bir görüntü

Yuvacık Barajı Manzarasından bir görüntü

Sizlerde bir gününüzü stresten işten güçten uzak, sessiz sakin bir ortam da kendinize vakit ayırıp bu doğal mekâna gelmelisiniz.

            Marangoz Bahçe Cafe Salıncak Ücretli mi?           

Not: Ayrıca. çok sorulan Salıncakta sallanmak ücretli mi diye soranlara, Salıncakta sallanmak Ücretsizdir.

     Marangoz Bahçe Cafe Kahvaltı Fiyatı 2024 Yılı         

Marangoz Bahçe 2024 Yılı Nisan Kahvaltı Fiyatı kişi başı 450 TL     

NOT: Fiyatlar yıl içinde değişebileceği için iletişim adresinden bilgi almanızı tavsiye ederiz.   

2 kişilik Serpme Kahvaltı, İçerisinde
Sucuklu Yumurta, Sigara Böreği, Patates Kızarması, Sosis, Kızartma,  Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Kaşar Peyniri, Top Peynir, Zeytin, Jambon veya Salam,Çeri Domates, Salatalık, Acuka, Reçel, Bal, Tereyağı, Fıstık Ezmesi, Çikolata, Kuru Kayısı, Ceviz İçi, – Demlik Çay ile servis edilmektedir.) (Mıhlama ekstra ücretlidir.)

Adres: Yuvacık Yakacık Mahallesi, No: Sinem Sok. No:16, Başiskele/Kocaeli

Tel: 0533 401 67 41

Kocaeli’de Gezilecek 10 Yer Hakkında Bilgi için….TIKLAYINIZ…

  Marangoz Bahçe Cafe ’ye Nasıl Gidilir? 

Kocaeli ilinin Başiskele ilçesine bağlı Yakacık Mahallesinde bulunuyor.

Aracınızla giderken ise, İl Merkezinden eski Bağdat yolu olarak bilinen yoldan Gölcüğe doğru ilerleyiniz, daha sonra Yalova Yolu kavşağı olarak bilinen kavşaktan yakacık yönüne doru dönmelisiniz. Yakacık yönündü Hoca Ahmet Yesevi Caddesine giriniz bu caddeden Pasinler Caddesi ve sonrasında Hacı mecit bulvarı yönünde ilerleyiniz, Hacı Mecit bulvarından ortalama 10-15 dakika ilerledikten sonra en son olarak Hamdi Taşdemir caddesine ulaşacaksınız. Burada dikkat edeceğiniz tek dönüş yeri Çınardere Caddesi dönüşüdür, burada sizi küçük bir Marangozz Bahçe Cafe tabelası yönlendirecektir.

Marangoz Bahçe Cafe Hangi Otobüs Gider?

Cafe’nin olduğu yere otobüs gitmiyor. En yakın yer Yuvacık. Peki Nasıl Gideriz.

İzmit Merkez’den Yuvacık otobüslerine binip Yuvacık Merkez Cami’nde inmeniz gerekiyor. Daha sonra kısa bir yolculuk ile taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marangozz Bahçe Cafe Kocaeli Merkez Arası ortalama 27 km ve 30 dakika sürmektedir. Navigasyon ile gitmek isterseniz eğer, altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

YOL TARİFİ / GOOGLE HARİTALAR

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Ömer dedi ki:

    Harika bir yer kesinlikle gitmelisinİz

  2. Aynur dedi ki:

    Bugün gittim gitmez olaydım. İlk defa bi kahvaltıdan aç kalktım.keşke yusuf a gideydim de Karnım doyaydı. Verdiğim paraya acıdım. Mekan dışardaki manzara konsept dışında güzel olan birşey yok. O paraya daha güzel yerlerde çook güzel kahvaltı lar veriyorar. 3 kişilik serpme kahvaltı bir kişilik serpme kahvaltı gibiydi. Ben utandım vallaha o kahvaltıyı o masada görmeye. Maalesef tavsiyelerim arasında olmayacak.