Küçük Zindancık Koyu ve Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Dikili – İzmir

Küçük Zindancık Koyu ve Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Dikili – İzmir

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Küçük Zindancık Koyu ve Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

            Küçük Zindancık Koyu ve Plajı Nerede?           

Zindancık Koyu ve Plajı, İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü mevkiindedir. Zindancık Koyu özellikle şehrin kalabalığından bıkmış olan kişiler için kafa dinleme yeridir. Koyun hemen yanında kampa uygun olan Killik Koyu da vardır.  Plajı ince beyaz kumdan oluşmaktadır.  Deniz suları serin ve berrak bir yapıya sahiptir.

Bu koy aynı zamanda kamp alanı olarak da kullanılmaktadır. Bunun dışında Dikili ilçe merkezinde birçok konaklama seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca çevre koy ve plajlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek büfeler bulunsa da fiyatlar şişirilmiş bir durumda.  Bundan dolayı ihtiyaçlarınız giderken almanız gerekmektedir.

 

   Küçük Zindancık Koyu ve Plajı’na Nasıl Gidilir?   

 

Zindancık Koyu, İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü mevkiinde yer almaktadır.

Zindancık Koyu ve Plajına ulaşmak için toplu taşıma veya hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Dikili ilçesine ulaşmak gerekir. Buradan otogarda kalkan Bademli Köyü servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi aracıyla gelenler ise tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments