Mugada Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BARTIN

Mugada Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BARTIN

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Mugada Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Neler Yapılır? Sahilde Kamp Yapılır mı? Piknik Yapılacak Yerler? Sahil İmkanları  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Mugada Sahili Nerede?

Plaj, Bartın ilinin Merkezinde Hatipler Mevkisindedir. Güzelcehisar Lav sütünlerı ve Hatipler Plajının arasında kalmaktadır. Mavi ve Yeşilin buluştuğu doğa harikası bir yer olarak biliniyor.

Plajdan bahsedecek olursak, Sahili tamamen ince kumlu bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile Özellikle çocuklu aileler için oldukça uygun bir yerdir. Karadeniz özelliği burada da görülüyor. Denizi genel olarak Rüzgarlı ve dalgalıdır.  İnkumu Plajına göre daha sakindir. Cankurtaran hizmeti veriliyor.  WC, DUŞ, Soyunma Kabini bulunuyor. Şemsiyeniz yoksa çevrede bulunan marketten kiralayabilirsiniz. Plaj çevresinde Konaklama & Yeme – içme imkanı bulunuyor.

Kendi Kamp Sandalyenizi ve Masanızı getirebilirsiniz.

Plaj içerisinde Ateş Yakmak – Mangal Yapmak Yasaktır.

Mugada Sahilinde Kamp Yapılır mı?

Evet Yapılır.

Sahilin hemen yanında Orman içinde kamp yapabilirsiniz.

İsterseniz Ücretli Kamp Alanları da bulunmaktadır.

Mugada Sahili Giriş Ücreti

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Kamp Sandalyenizi ve Masanızı götürmeyi unutmayınız.

Mugada Sahili’ne Nasıl Gidilir?

Plaj, Bartın ilinin Merkezinde Hatipler Mevkisindedir. Güzelcehisar Lav sütünlerı ve Hatipler Plajının arasında kalmaktadır.

Toplu Taşıma ile Gidecekler;

Bartın merkezden (kemerden) Mugada minibüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.